MENU

News

Activates body & mind

05.05.2006 (Johnny)

Hola hop. Tak fandovia dnes je veľký deň, lebo okrem toho že som bol u holičky aby mi zosekala trochu bokače, tak ma zostrihla a spravila mi na hlave decentný hríb, takže som odsúdený na nosenie šatiek, čiapiek a podobne. Jojo zvorala to, chcel som ís za fešáčika a ona zo mňa spravila dubáčika. A aj som jej mal asi poveda nech sa pre dobro ľudstva už viacej  nožničiek nechytá, ale mal som dobru náladu a tak som to ïalej nerozmazával.

Takže prečo je ten dnešný deň vlastne veľký. Lebo tak ako som bol pred rokom sľúbil, uverejňujem na stránke pravú a nefalšovanú verziu videoklipu k pesničke Keï a Stretnem, a keïže som makač a mám rád makak tak je to farebná verzia tohoto klipu. Ono pôvodne sme uvažovali že do telky pôjde ten klip práve vo farbe, ale keïže farby sa nám zdali trochu prepálené, hodili sme do B&W. Asi by ste radi počuli že to je zároveň aj UNCENSORED verzia, ale bohužel, tá je zatiaľ len v našich počíkoch a v našich súkromných archívoch, atï atï atï...

No a keïže musím ži dva mesiace s hríbom na hlave, tak som sa rozhodol že prihodím aj nejaké photos, tentokrát z koncertu v temnom SUBclube, ktorý sme tam hrali v zime. Taže, kontrolujeme, kontrolujeme !


Diskusia
» Zobraziť diskusiu
V diskusii nie sú žiadne príspevky.


Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap