MENU

News

Jakože Baden Baden

11.06.2007 (Johnny)

Tak a sme tu spa živí a zdraví a so mnou je spa aj nový update na tejto stránke, ktorý ste už určite dlho očakávali. Dnes je 11.6. čo je jeden hustý deň

Najprv ku krstu. Bolo to fantastické, miestami fanatické. Veľká vïaka vám za všetky kúpené lístky. Bolo nás tam cca 1100. Ja vravím wow, lebo keï sme začínali predáva lístky tak predpredaj sa až tak nehýbal a naplni PKO aby to tam aspoň ako tak nevypadalo prázdno, chce naozaj kúsok ega navyše. Takže ešte raz díky za atmošku čo ste nám tam spravili dúfam že sme vás nesklamali. Nie som si moc istý či sa triká dostali k výhercom, tuším boli dvaja, takže ak náhodou nie, pošlite mi majl na kubo[@]zoznam[.]sk. No a teraz kontrolujte fotky z krstu tu.

Ïalej tu máme fotky čo nám nafotila Martina M. Pozrie si ich možete tuto. Díkes Maa

Abstinent. Na svete je konečne klip k Abstinentovi - réžia Brani Vincze - Brani díky. Check it out.

No a samo o sebe Abstinentovi sa darí, tak či na Fun rádiu, kde bol tento týždeň na mieste 2 tak aj na Rádiu FM, kde skončil na mieste 5. Celkovo to bola 7 najhranejšia skladba za posledný týždeň v rádiach. Dúfam že už vás s tým abstinovaním moc neprúdime

Nový singel ? Hľadáme krutý a spravodlivý nový singel. No a pravdu povediac nevieme sa v kapele zhodnú, a tak si chceme necha poradi od vás. Napíšte nám na WebParty, čo by mohlo by ako nový singel. Nezabudni pripoji aj svoj email. Spomedzi tých čo sa zhodne tip s novým singlom obdarujeme jedného, možno dvoch, alebo aj troch materiálnym statkom podľa výberu - v ponuke je: triko, CD Veci začnú fungova, Brutálna zostava, Para, DVD Live At Babylon.

Ïaľšie news Vo štvrtok sme LIVE na Fun rádiu v Run Fune, catch you if you can. V Press section pribudli nejaké nové články. A čoskoro sem hodím aj tých dvoch odpadlíkov, čo sme nakoniec nedali na dosku. Takže kontroluj to tu celé.

Yo. Cziao


Diskusia
» Zobraziť diskusiu
V diskusii nie sú žiadne príspevky.


Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap