MENU

News

Kill the system

14.03.2006 (Johnny)

Hey, tak fandovia čo máme nového ? Pudingáči ma dodrbávajú že flákam web, kapela ma dodrbáva že nie som schopný spravi www.para.sk/public prístupné aj im a ja si niekde mediztým fičím na ažkom priemysle najstaršieho remesla. Jojo, život je spravodlivý, každý dostane to čo chce, prípadne to o čo sa snaží.  A tak moji milí fandovia, vám porozpravám príbeh ktorý sa mi stal (aby ste mali pocit updateu na stránke).

Presne pred mesiacom som dal v robote výpoveï, medzitým som rozbehol stránku z ktorej sa mi sypú $$$ a s ktorou mám kopec trablov...každému o tom posledné dva týždne rozprávam, hlavne preto aby som sa utvrdil v tom, že robím dobre. Sám neviem či to má význam takto ahat, a či to nie je len skôr nejaký zúfalý výkrik do tmy. Veï život bol asi naozaj vymyslený tak, aby každý z nás časom začal zarezáva v nejakej tej robote, bol platený zato že ho to nebaví a neskôr aj zato že nič nerobí, oženil sa, mal deti a v starobe rozprával vnukom aké mal husté obdobíčko keï mal 25.

Jojo...uvidíme. Ostáva presne 16 dní do našeho koncertu v Londone a presne 17 dní do uplynutia mojej výpovednej lehoty...a tričká medzitým letia na dračku a ceda tiež. Z Brutálnej zostavy sme predali 3500 kusov, nie zlé na starých zošuverených rockerov. V skušobni máme rozrobené 4 nové skladby, ale také že kebyže vám ich tu pustím tak sa z teho zeserete..Tak jo. 23.3 si dajte radio FM a možno tam niečo nové aj zahráme, veï koniec koncov koho baví už treti rok po sebe začína koncert fujarov...čágo


Diskusia
» Zobraziť diskusiu
V diskusii nie sú žiadne príspevky.


Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap