MENU

News

Rady pre cynických šéfov

04.04.2006 (Johnny)

Yo ! Sme spä a s nami prišiel aj Šňupov Doggystyle 2. Vraj slabota, ale možno je natočená aj nejaká necunzúrovaná verzia. Treba zohna. London bol massive, koncert veľmi hustý, klub bol narvaný a veľa ľudí sa do neho nedostalo. Playlist bol viac menej taký istý ako omielame tunak na Slovensku (kľud kľud už sa to čochvíľa zmení - letné festivaly budú ma minimálne iné poradie songov, nové intro, a možno aj naučíme Laskyho poveda davom nejaké nové vetičky).

Klubom sa ozývala slovenčina a vlastne boli sme radi, že sme pomohli zorganizova toto slovenské stretko v Londýne a že sa stretli všetci óperi, barmani, prípadne fešn dizajnéri na jednom mieste. Jo jo, asimilovali sme sa s nimi a mlčky sledovali (prikyvovali) vykecávanie sa z ich haluzí.

Asi by ste čakali viacej fotiek, ale čo sa stalo je, že mne došla baterka, nabíjačku som nemal a Hexo aj s ïaľšími Yxákmi čo tam šli s nami, sme po koncerte našli v dos nepoužiteľnom stave, takže treba si predsa len počka na to naše dlho ohlasované DVDčko, kde bude jedna kapitola venovaná práve tomuto Londýnu. Medzitým si updateujte zoznam koncertov. Kubica je konečne doma, včera si bol kúpi kancelársku stoličku a venuje sa skladaniu hitov...jojo, takáto jarná pohodička


Diskusia
» Zobraziť diskusiu
V diskusii nie sú žiadne príspevky.


Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap