MENU

News

Bez ladu a skladu krstili "novú Paru" parenými buchtami

17.10.2004

Bratislava 17. októbra (TASR) - Skupina Bez ladu a skladu na čele s Mišom Kaščákom a svojím bývalým členom Richardom Rybníčkom pokrstila nový album formácie Para - Brutálna zostava.

V tričkách s nápisom "Para-normálne javy v storočí pary" vyprevadili Brutálnu zostavu do sveta skladbou Only you a jej úvodným popevkom "pararara". Členov Pary potom symbolicky ovenčili parenými buchtami.

Po predchádzajúcom albume 1234 sa kapela do štúdia zatvorila opä po troch rokoch. Prestávku mali na svedomí zahraničné stáže jej členov. Nahrávaniu predchádzal tradičný pobyt celej skupiny na samote na strednom Slovensku, na ktorej vznikol aj prvý dokumentárny film o skupine - Chalupa 04. Film sa nachádza aj na novom CD.

Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch albumov si platňu Brutálna zostava produkovali členovia Pary sami, čo vraj bolo cíti najmä na nálade v štúdiu, ktorá bola príjemná a kreatívna. Na novom albume hrá aj ïalších 22 hostí ako Mišo Kaščák, Jana Kirschner, Erich "Boboš" Procházka, Andrej Jóbus, Yxo, Ajdži Sabo, Špako, Samo Alexander, DJ Koki, Vrabec a ïalší.

Album s pilotným singlom S tebou sa volá podľa obľúbenej pesničky z druhej platne. Na obale je zvečnená celá "brutálna zostava" pozostávajúca z rodín, frajeriek a kamarátov členov skupiny.


Diskusia
» Zobraziť diskusiu
14.12.2017 04:01 Niopecom - Food of fried tomatoes like...


Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap