MENU

News

Na Laskyho sa fanúšikovia dvakrát vykašľali

18.11.2004 (Johnny)

Líder kapely Para Lasky je známy tým, že počas koncertov skáče z pódia medzi divákov. Lasky prezradil pre tlačovú agentúru SITA, že nie vždy sa to skončí šastne. "Dvakrát sa mi ľudia uhli a nechytali ma. Dopadol som na kamennú podlahu, ale nebolo to nič vážne," zaspomínal spevák.

Na jeho energické vystúpenie sa môžu fanúšikovia teši už v nasledujúcich dňoch. Kapela Para, ktorá v októbri pokrstila svoj tretí album Brutálna zostava, totiž momentálne koncertuje po Slovensku. V stredu odohrala koncert v bratislavskom klube Elam. Najbližšie sa ňu môžu teši fanúšikovia v Hlohovci, kde Para vystúpi už v piatok. Kapelu ešte čaká 12 koncertov po celom Slovensku. Hra budú napríklad v Ružomberku, v Prešove alebo v Zvolene. Šnúru zakončia 19. decembra v Trenčíne. Na koncertoch ich bude sprevádza aj kapela Čisté tvary.

Lasky tiež uviedol, že ohlasy na nový album sú veľmi dobré. "Ako hovorí každý hudobník, posledné cédečko je najlepšie, ale aj okolie hovorí, že je to ten najlepší album, aký sme mali," komentoval. Podľa Laskyho je to v tom, že mali odstup od posledného albumu, ktorý vydali pred tromi rokmi, a aj tým, že si počas nahrávania pozvali veľa hostí.

Para v súčasnosti dokončuje klip k skladbe S tebou, ktorý bude zostavený z dokumentu o kapele a zo záberov z krstu platne z bratislavského klubu Babylon, na ktorý prišlo až vyše 800 ľudí.
Diskusia
» Zobraziť diskusiu
V diskusii nie sú žiadne príspevky.

Copyright © 2018 Para
Web vytvorila spoločnosť SLONline, s.r.o. v redakčnom systéme SilverStripe. Design by someone else.
RSS SiteMap